Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Instagram Marketing

social media - instagram

Bogactwo aplikacji internetowych
pozwala nam wybierać spośród wielu ciekawych rozwiązań. Jednym z serwisów społecznościowych, który warto wykorzystać w biznesie, zwłaszcza w przypadku sprzedaży produktów jest Instagram.

Instagram to platforma internetowa, w której użytkownicy mogą modyfikować zdjęcia i udostępniać je bezpośrednio w sieci. Dzięki tej aplikacji możemy bezpośrednio wrzucać do sieci zdjęcia wykonane smartphonem!

Niemniej jednak potencjał Instagramu jest bardzo duży - zwłaszcza teraz, kiedy portal ma już kilkadziesiąt tysięcy użytkowników w samej Polsce, i kilkadziesiąt milionów na świecie. Instagram jest idealnym rozwiązaniem dla firm, prowadzących sklep internetowy. Prowadzenie profilu na Instagramie polegałoby wówczas na udostępnianiu jak największej ilości ciekawych i kuszących zdjęć produktów opatrzonych atrakcyjnym podpisem - tak przygotowane materiały promocyjne trafią do olbrzymiej ilości użytkowników. Z tą funkcjonalnością Instagramu wiąże się kolejna zaleta - użytkownicy mogą sobie przekazywać wzajemnie linki do zdjęć - grono odbiorców może więc być znacznie większe niż mogłoby się wydawać.

Narzędzie to jest darmowe - wystarczy ciekawy pomysł i konsekwencja w działaniu. Jeżeli chcesz wypróbować ten kanał promocji i kontaktu z klientem, zapraszamy do współpracy. Po zapoznaniu się z Twoją działalnością oraz wachlarzem oferowanych produktów/usług, zaproponujemy strategię, która zapewni marce sukces.

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie