Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Mailing reklamowy

Newslettery przychodzą do każdego z Nas niemal każdego dnia. Dostajemy je od firm, portali informacyjnych, sklepów internetowych, a niekiedy nawet od placówek administracyjnych.

Newslettery dotyczą różnej tematyki, są też projektowane w różnych stylach – o tym jak będzie skonstruowany newsletter decydują przede wszystkim potrzeby klienta. Bywa tak, że newsletter jest bardziej graficzny, czasami składa się niemal wyłącznie z tekstu, zazwyczaj jednak jest optymalnym połączeniem tekstu z przykuwającą uwagę grafiką.

Kilka naszych przykładowych newsletterów (kliknij aby powiększyć):
 

Po co wysyłane są newslettery?

Dla jednych firm to po prostu forma reklamy, dla instytucji z reguły kampanie mailingowe pełnią funkcje informacyjno – promocyjną.

Newslettery mogą być wysyłane:
 • jako forma informacji o nowym produkcie (promocja),
 • jako reklama nowej firmy, nowej instytucji (wejście na rynek),
 • jako regularny mail z informacjami bieżącymi (najczęstsza praktyka),
 • jako mail zachęcający do zapisania się na newsletter/do wzięcia udziału w akcji (zaproszenie).
Do kogo wysyłamy newslettery?

Z zasady newslettery wysyłamy do odbiorców, którzy zapisali się w jakiś sposób na listy mailingowe. Są to na przykład klienci naszych sklepów, użytkownicy naszych serwisów, czy też inne osoby które pozostawiły swoje dane w naszej bazie danych.

Możemy także wysłać mailing do odbiorców, którzy nie wyrazili wcześniej zgody na otrzymywanie mailingu, z zastrzeżeniem, że dostaną oni wyraźną możliwość określenia czy chcą taki newsletter regularnie otrzymywać czy też nie.

Zazwyczaj bazę danych otrzymujemy od zleceniodawcy, dla którego przygotowujemy newsletter – daje to pewność, że mailing trafi do możliwie wielu odbiorców z grupy docelowej. Jeżeli jednak dana firma nie posiada swojej bazy, możemy udostępnić adresy z naszej bazy zawierającej ponad 350 000 adresów firm z różnych branż – nasza baza uwzględnia jednak wyłącznie firmy – nie posiadamy w bazie adresów prywatnych.

Jeżeli jest takie zapotrzebowanie, możemy dla Państwa we własnym zakresie pozyskać bazę danych z ogólnie dostępnych źródeł. Może to być dowolnie zaplanowana baza danych - ze względu na zasięg, ze względu na branżę lub inną zmienną. W zależności od tego jak dużej bazy potrzebujesz jesteśmy w stanie przygotować niewielkie, jak i bardzo duże bazy. Dzięki licznym kontaktom międzyagencyjnym oraz współpracy ze specjalnymi portalami, możemy także poszukać gotowej bazy do kupienia.

Ile newsletterów i w jakim tempie?

Lata praktyki w biznesie internetowym pozwoliło nam zdobyć dobrą i cenną wiedzę. Wiedza ta pozwala nam twierdzić, że optymalna wysyłka to jeden mailing w tygodniu – co za dużo to niezdrowo, ale nie powinniśmy też naszym odbiorcom dawać o sobie zapomnieć. Oczywiście jeżeli życzeniem klienta są newslettery co drugi dzień, albo nawet codziennie – dla nas to nie problem!

Zaprojektujemy, wdrożymy i wyślemy newsletter o każdej porze dnia i nocy!


Jak przebiega proces projektowania newslettera?

Jeżeli jest to newsletter wysyłany regularnie, przy okazji pierwszego newslettera kreujemy szablon, który następnie uzupełniamy o bieżące dane.

Jeżeli konstruujemy mailing jednorazowo (dotyczy to również pierwszego mailingu) potrzebujemy następujących informacji:
 • do jakiej grupy docelowej skierowany jest newsletter,
 • jak rozległy ma być,
 • jakie produkty/marki/wydarzenia/informacje ma promować,
 • aktualnych danych kontaktowych, które będą użyte w newsletterze,
 • dobrze będzie, jeżeli uzyskamy od Państwa jakieś materiały promocyjne (logo, fotografie, grafiki).
Jeśli masz swój pomysł na newsletter, z pewnością usprawni to i przyspieszy nasze prace nad nim. Jeżeli nie – my taki pomysł dostarczymy :-)

Z Twojej strony oczekujemy jedynie dostępu do informacji i czasowego potwierdzania kampanii – tak by wszystko było dopięte na ostatni guzik na dobę przed planowaną wysyłką.

Zapewniamy:
 • doradztwo w zakresie projektowania newsletterów oraz budowy własnej bazy odbiorców,
 • analizę porównawczą newsletterów konkurencji,
 • profesjonalną i atrakcyjną kreację newslettera,
 • profesjonalną wysyłkę,
 • raport kampanii,
 • optymalizację kolejnych wysyłek,
Co zyskasz przez email marketing?
 • Klienta, który jest „na bieżąco” z Twoją firmą/produktem,
 • lojalność klientów, którzy lubią wiedzieć o nowościach,
 • nowych klientów (przesyłanie newsletterów znajomym),
 • dobre relacje z klientem.
Zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania i wysyłki newsletterów. W dzisiejszych czasach zastępują one ulotki i gazetki promocyjne – dlaczego? Są tańsze, szybsze, nie ulegają zniszczeniu i co dla niektórych najważniejsze – są ekologiczne!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wszystkie projekty wyceniane są indywidualnie.

 

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie