Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Marketing w mediach społecznościowych to jedna z najpopularniejszych technik marketingowych ostatnich czasów. Powstające jak grzyby po deszczu, coraz nowsze i bardziej rozbudowane serwisy społecznościowe niosą ogromny potencjał reklamowy. Odpowiednio przygotowane kampanie zapewnią Twojej firmie nie tylko spore grono nowych odbiorców, ale będą też okazją do komunikacji z klientem, doskonałą platformą do publikacji nowych reklam niskim kosztem.

Dobrze poprowadzona kampania oraz właściwa interakcja w kanale klient-firma / firma-klient zapewnią dodatkowe korzyści w postaci zadowolenia klienta, dobrej opinii i uznania.

Jeszcze nie tak dawno bardzo popularne - i jakże prawdziwe - było stwierdzenie: ,,nie ma Cię w Google - nie istniejesz''. Dziś, chcąc oddać siłę i moc jaka drzemie w mediach społecznościowych, można by posłużyć się parafrazą powyższego stwierdzenia i powiedzieć: ,,nie ma Cię na Facebooku - jesteś niewidoczny dla klienta''.


Dlaczego Facebook? I dlaczego tak ostro?

Facebook, według najnowszych badań ma około 850* milionów użytkowników. Szacuje się, że w samej tylko Polsce jest około 9 milionów użytkowników tego serwisu społecznościowego. Jak łatwo wyliczyć, 9 milionów to ponad 25 % ludności całego naszego kraju** – grono potencjalnych odbiorców jest więc bardzo duże. Oficjalnie mówi się, że Facebook jest społecznościowym Gigantem, i choć pozostałe serwisy społecznościowe „rozmiarami” nie dorastają mu do pięt, nie pozostają dla rynku obojętne i bezwartościowe. Warto pamiętać, że czasami niedocenione źródła okazują się być prawdziwymi kopalniami diamentów.

Co możemy zaoferować?

Nasza Agencja reklamowa zapewni Ci udział we wszystkich mediach społecznościowych. W zależności od tego jakie masz potrzeby, jakie środki chcesz przeznaczyć na takiego typu działania i przede wszystkim, jak bardzo chcesz być widoczny, możemy Ci zaproponować różne pakiety i różne usługi.

Z reguły prowadzimy kampanie na serwisach takich jak Facebook, Google+, Twitter czy GoldenLine i LinkedIn.

Działamy też w bardzo popularnym serwisie Pinterest, który wśród polskich użytkowników dopiero raczkuje.

Dlaczego Warto zaufać naszej agencji?

Zdajemy sobie sprawę, że dla współczesnego człowieka, który w pewnych kwestiach uzależniony jest od pracy z komputerem i poruszania się w internecie, założenie konta na serwisie społecznościowym, czy nawet prowadzenie profilu nie jest czymś niemożliwym. Jednak możesz nie mieć na to czasu, do końca przemyślanej strategii, czy pomysłu. Wtedy do takich zleceń warto zaangażowac agencję reklamową.

Z naszej strony zapewniamy wszystko od A do Z, także, jeżeli chodzi o serwisy społecznościowe.

To czego oczekujemy od Ciebie to ewentualnie informacje o firmie, dane do kontaktu i preferencje – o tym wszystkim jednak porozmawiamy z zainteresowanymi.

Co zatem mamy do zaoferowania?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie obsługi tych serwisów - prosimy o kontakt z naszą agencją. Chętnie pomożemy, udzielimy niezbędnych instrukcji, zaprojektujemy kreację zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Jeżeli masz wiedzę o istniejącym serwisie społecznościowym, z którego chciałbyś skorzystać, ale nie masz odpowiednich umiejętności, wiedzy lub pomysłu na kreatywne poprowadzenie profilu – prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości i chętnie wypróbujemy nieznane nam jeszcze tereny w sieci! :-)


* źródło: Facebook Statistics, grudzień 2011: http://newsroom.fb.com/content/default.aspx?NewsAreaId=22
** Wg szacunków GUS, w końcu 2014 r. ludność Polski liczyła ok. 38,4 mln osób.

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie