Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Modernizacja strony internetowej

Jeżeli strona Twojej firmy istnieje w sieci jakiś czas - warto byłoby pomyśleć o jej odświeżeniu. Jest to przecież wizytówka Twojej firmy, i tak jak wszystko, jej wygląd starzeje się. Dlatego właśnie zaleca się odświeżenie szaty graficznej co 2-3 lata. W internecie trendy zmieniają się dość szybko. Warto więc za nimi podążać (oczywiście nie na ślepo). Sam wygląd i funkcjonalność, które w przeszłości mogły budzić zachwyt, dziś mogą okazać się przestarzałe. Z kolei potencjalny Klient może uznać, że szkoda tracić na nią czas.

Odświeżenie grafiki a nawet całego układu jest dużo tańsze od tworzenia nowego serwisu, a efekty takich zmian to m. in. zwiększenie sprzedaży, wykreowanie odpowiedniego wizerunku, zwiększenie ilości powracających internautów, wydłużenie czasu wizyt na stronie.

Wykonaliśmy już wiele odświeżonych projektów, poprawiliśmy liczbę odwiedzin i skuteczność stron wielu klientów.
 
odświeżona strona internetowa de waal
 
Oczywiście odświeżenie strony to nie tylko odświeżenie grafiki, ale szereg czynności poprawiających jej widoczność w sieci (w wyszukiwarce Google). Są to między innymi:
  • często ZNACZNE przyspieszenie czasu wczytywania strony,
  • implementacja statystyk Google Analytics celem monitorowania skuteczności wprowadzonych zmian,
  • przeanalizowanie układu oraz zawartości podstron celem lepszej prezentacji treści,
  • dołożenie mapy Google do strony kontaktu,
  • wdrożenie systemu zarządzania treścią, czyli "programu" pozwalającemu na samodzielne zarządzanie publikowanymi na stronie www treściami,
  • walidacja zgodnie ze standardami W3C,
  • opracowanie strategicznych, z punktu widzenia wyszukiwarki Google atrybutów strony takich jak: meta description, meta title czy meta keywords,
  • … co jeszcze się chciałbyś zmienić na swojej stronie?
Ponieważ z każdym z Klientów związujemy się umową poufności, poniżej przedstawiamy anonimowe statystyki porównawcze dla jednej z witryn, którą odświeżyliśmy.
 
statystyki strony google analitics po odświeżeniu

Kolorem zielonym oznaczony jest kwiecień, czyli moment, w którym zaczynaliśmy pracę nad stroną www klienta, a kolorem granatowym okres 4 miesiące od rozpoczęcia naszych zabiegów.

Trend jest ciągle rosnący... a klient jest zadowolony :)

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie


Discover creative designs at MESSI Design, just like exciting games at Vavada.