Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

O nas

Nasze biuro znajduje się w biurowcu Novity w Zielonej Górze!Agencja Reklamowa Messi Design działa na zielonogórskim rynku od niemal 10 lat. W tym czasie nasz zespół powiększył się trzykrotnie,  dołączyli do niego nowi specjaliści, dzięki którym nasza oferta jest kompleksowa. Obsługujemy klientów z całej Polski i z niektórych krajów Europejskich – w tym temacie jesteśmy otwarci. Nasza Agencja działa skutecznie, prężnie i co najważniejsze – każdą kampanię reklamową wieńczymy sukcesem!W ciągu niemal 10 lat zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie niezbędne do tego by odnieść sukces. Na początku działalności skupialiśmy się na różnych formach reklamy, jednak szereg przeprowadzonych działań pozwolił nam dojść do wniosku, że to właśnie marketing internetowy w dzisiejszych czasach gwarantuje sukces i jest najsilniejszym narzędziem reklamy, które pozwala dotrzeć do możliwie wielu odbiorców. I to właśnie na marketingu sieciowym się skupiamy.

Naszą ofertę kierujemy do małych i średnich firm oraz przedsiębiorców. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy do niego naszą ofertę. Posiadamy spory wachlarz możliwości - dla każdej branży znajdujemy odpowiednie rozwiązania.

Co oferujemy?

Skupiamy się na dobrym wizerunku firmy oraz jej oferty w internecie. To właśnie dlatego głównym produktem który oferujemy są strony internetowe. Firmowe strony internetowe, które są estetyczne, nowoczesne, sprawnie działające i co najważniejsze zapewniają nam dobrą pozycję wyszukiwarki w Google.
 

Jak działamy?

Reprezentujemy nowoczesną internetową formę reklamy – wiedza, doświadczenie, umiejętności, odpowiednie narzędzia  i zespół profesjonalistów – to nasz przepis na sukces!
Bardzo lubimy podejmować nowe wyzwania! I choć pracujemy według wypracowanych schematów, zawsze znajdzie się miejsce na niestandardowe metody, które mogą zapewnić nam sukces. Działamy prężnie, skutecznie, zawsze w porozumieniu z klientem.

Opieramy się na prostych, sprawdzonych zasadach – u nas wszystko musi być przejrzyste i zrozumiałe dla obu stron. Dbamy o kto, by klient czuł się usatysfakcjonowany tym, że wybrał właśnie nas. Nasz klient wie za co płaci – a płaci tylko za efekt!
 

Co gwarantujemy?

  • Profesjonalną wiedzę i zespół specjalistów w kilku dziedzinach
  • Dobre narzędzie promocyjne w postaci nowoczesnej funkcjonalnej strony internetowej
  • Efektywnie prowadzony SEO marketing (pozycjonowanie)
  • Ofertę dopasowaną do możliwości finansowych firmy
  • Dobrą komunikację na linii zleceniodawca-wykonawca
  • Przejrzystą umowę, która zagwarantuje Ci wykonanie przez nas wszystkich zadań
 

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą specjaliści różnych dziedzin. To grupa młodych (na pewno duchem!) nowoczesnych ludzi, którzy kochają to co robią. O sukces Państwa firmy dbają specjaliści od marketingu sieciowego, graficy komputerowi, copywriterzy, specjaliści seo, programiści, analitycy i specjaliści social media. Ekipę Messi Design tworzą ludzie nastawieni na sukces – na sukces Twojej firmy, który będzie naszym małym zwycięstwem. Zaufaj profesjonalistom w każdym calu – Zaufaj Messi Design.

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie