Content Manager poszukiwany

Agencja Interaktywna Messi Design poszukuje osób chętnych na stanowisko: Content Manager.

Opis stanowiska:
  • Redagowanie, korekta, analizowanie tekstów
  • Znajomość i obsługa systemów CMS

Wymagamy:
  • Lekkości w pisaniu na różnorodne tematy
  • Znajomości pakietu Microsoft Office/OpenOffice/LibreOffice
  • Biegłego posługiwania się mediami społecznościowymi
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania, profesjonalizmu i terminowości
  • Kreatywnego podejścia do pracy
  • Mile widziane doświadczenie oraz wykształcenie wyższe (dziennikarstwo, polonistyka)

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki pracy
  • pracę w młodym ambitnym zespole
  • dobre wynagrodzenie
  • pracę w ciekawym miejscu
Osoby zainteresowane pracą w firmie Messi Design prosimy o wysyłanie CV oraz listów motywacyjnych wyłącznie na adres e-mail: cv@messidesign.pl. Prosimy o załączenie do dokumentów klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie