Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Pinterest Marketing

social media - pinterest

Pinterest to stosunkowo młody serwis społecznościowy. W Polsce jest on już znany, lecz nie jest tak bardzo popularny jak na przykład w Stanach Zjednoczonych. Na czym on polega?

Jest to platforma umożliwiająca dzielenie się obrazami, zdjęciami, rysunkami (formaty graficzne) z innymi użytkownikami. Jest to serwis, którego działanie można sprowadzić do tablicy korkowej – każdy przypina do swojej tablicy interesujące fotki z ciekawym komentarzem. Ale... wirtualna tablica jest czymś więcej – tutaj użytkownicy mogą także "przepinać" do swojej tablicy zdjęcia, które znaleźli u innych i które chcą umieścić na swojej tablicy.

Pinterest jest nakierowany raczej na zainteresowania, podzielony na kategorie które mogą nas interesować. Z pozoru idea tego serwisu może wydawać się banalna – za krótkimi opisami zdjęć kryje się jednak ogromny potencjał SEO, czyli możliwości pozycjonujących witrynę w wyszukiwarkach.

Warto wykorzystać tak dobre źródło – oczywiście o ile pozwala nam na to branża.

Jeżeli chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego i wyprzedzić konkurencję z naszą pomocą – polecamy się także i w tej dziedzinie!

Co możemy Ci zaproponować:
  • utworzenie konta,
  • uzupełnienie danych,
  • cover photo,
  • kreację profilu,
  • uzupełnianie postów,
  • regularne wpisy.
 
Jeśli interesuje Cię współpracą w zakresie obsługi i konfiguracji Pinterest – serdecznie zapraszamy!

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie


Discover creative designs at MESSI Design, just like exciting games at Vavada.