Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Promocja sklepów internetowych

opcje promocji sklepu internetowego

INTEGRACJA Z Allegro


Jeśli uznasz, że warto wystawiać produkty na aukcjach internetowych Allegro, proponujemy Ci integrację sklepu z platformą Allegro. Odpowiednio skonfigurujemy dodatkowe moduły w sklepie w taki sposób, by aukcje dodawały się do Allegro automatycznie – Ty zaoszczędzisz w ten sposób swoje pieniądze oraz czas, który musiałbyś zaangażować na ręczne dodawanie aukcji.

Przygotujemy również profesjonalny szablon do aukcji, który będzie zintegrowany z Twoim sklepem internetowym. Aukcje będą atrakcyjne – czytelne i co najważniejsze, klient będzie czuł, że kupuje w sprawdzonym sklepie ;-)
Ty zyskasz nowych klientów i dodatkowy zysk, a Twoi klienci nowy ulubiony sklep!

CONTENT DO SKLEPU

Nie każdy właściciel sklepu internetowego ma czas, aby wprowadzać produkty do sklepu i jeszcze opatrzyć je odpowiednim opisem oraz zdjęciami. Jesteś jednym z nich? A może po prostu nie wiesz jak zrobić to dobrze? Na szczęście My wiemy!

Oferujemy obsługę kompleksową oraz pojedyncze zlecenia. Sztab naszych specjalistów – contentowiec i fotograf zapewnią Ci opisy i fotografie, które przyciągną do sklepu spore grono klientów. Gwarantujemy, że opisy będą nie tylko atrakcyjne i dobre marketingowo – będą też rzetelne i autentyczne. Profesjonalne oko fotografa zajmie się zdjęciami produktów do sklepu.

Zaufaj profesjonalistom – zrobimy wszystko za Ciebie!

PROGRAMY OPINIOWANIA

Dla wielu klientów sklepów internetowych opinia innych klientów ma kluczowe znaczenie. Przecież nie mogą oni dotknąć, poczuć, czy wypróbować produktu.

Użytkownicy internetu są przyzwyczajeni do szukania opinii innych klientów. Jeżeli chcesz zapewnić swoim nowym klientom komfort robienia zakupów, proponujemy aby do sklepu dołożyć taki element jak możliwość opiniowania produktu, procesu transakcyjnego, czy samego sklepu.

Platformy takie jak Opineo, Trusted Shops, Pinia czy E-Sprzedawcy umożliwiają sklepom internetowym programy partnerskie. Poprzez udział w takim programie partnerskim nie tylko dajemy klientowi możliwość opiniowania, ale też otrzymując certyfikację danej platformy, dajemy klientowi zapewnienie, że nasz sklep jest sklepem bezpiecznym i godnym zaufania.

Specjalnie dla Ciebie możemy zająć się kwestiami formalnymi, dobierzemy program partnerski dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Jeśli wyrazisz taką wolę, możemy na bieżąco monitorować sytuację z opiniami o sklepie.

Taki program pozwoli nie tylko na uwiarygodnienie w oczach przyszłych klientów. Opinie, jakie pojawią się będą wskazówkami dla nas do tego co w sklepie poprawić, udoskonalić, zmienić. Warto zadbać o klienta, bo zadowolony klient, to dobry klient ;-)

BLOG PROMOCYJNY

Coraz lepszą i atrakcyjniejszą formą promocji, docenianą przez klientów jest blog, na którym w zależności od konwencji – produkty opisują bądź specjaliści z danej firmy, bądź też blogerzy (czasem autentyczni, czasem nie). Jeśli dysponujesz szerokim wachlarzem produktów – założenie bloga firmowego, który będzie zintegrowany ze sklepem i będzie z nim tożsamy, może okazać się znakomitą formą promocji produktów, jak również całego sklepu.

Co oferujemy? Postawienie bloga na najlepszej obecnie platformie Wordpress, dopracowanie i wdrożenie grafiki nawiązującej do Twojego Sklepu. Jeśli wyrazisz taką chęć, poprowadzimy go dla Ciebie – będziemy prezentować produkty, promocje, nowości, ciekawe rozwiązania, inspiracje. Zadbamy o to, by dzięki Twojemu blogowi firmowemu klienci nabrali zaufania i jeszcze bardziej polubili Twój sklep.

BEZPIECZNE SZYFROWANIE SSL

Choć robienie zakupów w internecie staje się coraz bardziej popularne, a sklepów internetowych przybywa jak przysłowiowych grzybów po deszczu, wciąż pozostają pewne obawy związane z procesem transakcyjnym.

Dla wielu klientów przebrnięcie przez źle zaprojektowany koszyk, czy realizację zamówienia jest prawdziwym koszmarem. I to nie tylko z tytułu niezbyt intuicyjnie zaprojektowanej ścieżki decyzyjnej, ale przede wszystkim z powodu obawy o dane jakie trzeba podać by zrealizować zamówienie. W wielu sklepach pojawiają się też platformy płatnicze, za pośrednictwem których można zapłacić za kupione towary.

Aby Twoi klienci robiąc zakupy i udostępniając swoje prywatne dane, czasami łącznie z numerem karty kredytowej, czuli się bezpiecznie i komfortowo, proponujemy wdrożenie protokołu SSL, certyfikowanego odpowiednim dokumentem.

Wyraźnie zaznaczymy wtedy na stronie sklepu, że Państwa platforma służąca do robienia zakupów w Internecie jest w pełni bezpieczna, podobnie jak dane udostępniane przez klienta. Certyfikat SSL to dla klienta gwarancja bezpiecznych transakcji i poufności danych osobowych – warto zadbać o to by klient robiąc zakupy w sklepie czuł się bezpieczny, bo tylko wtedy będzie chciał do Ciebie wrócić.

Decydując się na certyfikat SSL warto skorzystać z porady specjalisty. Obecnie na rynku można zakupić różne certyfikaty, nie każdy będzie spełniał wymagania danego sklepu. Certyfikaty muszą być odpowiednio dobrane i dopasowane do profilu konkretnego sklepu czy też serwisu internetowego. Spraw, aby zakupy w Twoim sklepie były bezpieczne!

PORÓWNYWARKI CENOWE

Chcesz być atrakcyjny cenowo i wyróżniać się z tłumu? Chcesz aby Twój sklep był jednym z najczęściej wybieranych? Postaw na porównywarki cenowe. Dzisiejszy użytkownik internetu jest świadomym konsumentem i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dzięki takim narzędziom jak porównywarki cenowe w kilka sekund znajdzie najkorzystniejszą ofertę.

Do najpopularniejszych porównywarek cenowych należą Ceneo, Skąpiec, OkazjeInfo, Nokaut, Notanio, Bazarcen, Bazzar. Oczywiście jest więcej, jednak z doświadczenia wiemy, do których warto dodać sklep w pierwszej kolejności.

Jeżeli chcesz skorzystać z opcji porównywarek cenowych, co polecamy zwłaszcza właścicielom sklepów internetowych z dużą rozbieżnością asortymentu, a niekoniecznie wiesz jak się za to zabrać, możemy Cię wyręczyć.

Chętnie zaproponujemy najlepsze wyszukiwarki dopasowane do charakteru Państwa sklepu, ponadto załatwimy za Państwa możliwie wiele formalności. Pomożemy podnieść sprzedaż w Twoim sklepie! Nie czekaj dłużej – popraw swoje wyniki z naszą pomocą już dziś!

MAPY Google

W świadomości większości użytkowników usługa Mapy Google to po prostu elektroniczne mapy. Okazuje się jednak, że w mapach Google tkwi ogromny potencjał, który może poprawić naszą pozycję w sieci. Po pierwsze mapa Google umieszczona na Twojej stronie internetowej ułatwi klientowi znalezienie Twojej firmy i jej lokalizacji – jest tylko jedno małe ale – mapa ta musi być odpowiednio skonfigurowana ;-)

Ponadto, uzupełnienie i właściwa konfiguracja profilu państwa firmy w Google Maps sprawi, że poprawi się widoczność firmy w sieci. Z przyczyn oczywistych nie zdradzimy tutaj swoich metod, jednak jeżeli nie masz jeszcze mapy na swojej stronie – zapraszamy do nas! Wtedy na pewno porozmawiamy o Mapach Google i ich możliwościach.

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie