Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Jako kreatywna agencja reklamowa stale idziemy z duchem czasu – szukamy nowych rozwiązań, wdrażamy najnowocześniejsze skuteczne technologie. Nie boimy się eksperymentów, jednak wdrażamy tylko sprawdzone i działające elementy. Jesteśmy na bieżąco z technologiami projektowania i programowania, więc możesz być pewien, że skrypt Twojej strony będzie nowoczesny i funkcjonalny – z pewnością poradzi sobie w oceanie innych stron internetowych ;-)

Projektujemy Responsywnie!

Środowisko komputerowe i internetowe zmieniają się jak w przysłowiowym kalejdoskopie. Zmieniają się technologie, sprzęt, więc i My musimy zmieniać nasze „flagowe produkty”, czyli strony internetowe ;-) Staramy się być na bieżąco – nigdy w tyle!

Pewnie zauważyłeś ogromną ewolucję w obszarze nośników elektronicznych obsługujących strony internetowe? Jeszcze dekadę temu większość użytkowników chcąc wejść do internetu, uruchamiało ulubionego peceta i już. Dzisiaj z internetem łączymy się za pośrednictwem komputerów tradycyjnych (PC), laptopów, tabletów, smartphone’ów, a nawet zwykłych telefonów komórkowych wyposażonych w przeglądarki sieciowe. Nie sposób nie zauważyć, że ekrany w tych wszystkich urządzeniach charakteryzują inne rozmiary okna. Czy we wszystkich nośnikach stron internetowych wyglądają one tak samo?

Jeszcze dwa lata temu można było powiedzieć z niemal 100% pewnością, że w każdym urządzeniu strona będzie wyglądała inaczej. Dziś nie jest to już takie pewne. Dlaczego? Wszystko za sprawą Responsive Web Design (RWD), czyli specjalnej techniki pisania stron www, która sprawia, że to strona internetowa dopasowuje się do urządzenia, w którym będzie wyświetlana.

Responsive Web Design jest znakomitą alternatywą dla wszystkich stron internetowych, które powstają w dwóch wersjach: tradycyjnej i mobilnej, gdzie trzeba tworzyć przynajmniej dwa osobne kody, które i tak nie zawsze we wszystkich urządzeniach zadziałają. Kompleksowa technika RWD pozwala mieć nadzieję, że dobrze napisana strona www uposażona w odpowiedni skrypt rozpozna wielkość ekranu oraz typ urządzenia, na którym się wyświetli i dopasuje się do wyświetlacza. Wszystko maksymalnie zoptymalizowane dla wygody użytkownika.

Zatem użytkownik, który często odwiedza naszą stronę i dobrze kojarzy jej strukturę oraz wygląd, będąc np. w podróży może swobodnie przeglądać naszą witrynę na swoim smartphonie i nie musi martwić się o to, że czegoś nie znajdzie!

Zatem przy okazji tworzenia serwisu, czy też strony www od zera, warto pomyśleć o technice Responsive Web Design – dzięki temu Twoi klienci niezależnie od tego z jakiego urządzenia będą korzystali, dostaną stronę w eleganckim, przejrzystym i wygodnym wydaniu ;-) Dostosuje się nie tylko rozdzielczość, ale też rozmiar obrazków, menu i czcionek.

RWD to Elastyczność * Adaptacja * Wygoda
http://www.messidesign.pl/sprawdz-responsive-design.html>ZOBACZ JAK TO WYGLĄDA

Strony mobilne są przyszłością internetu. Oto 9 faktów, które powinny Cię do tego przekonać:

1. 2 na 3 Polaków nigdy nie wróci na stronę internetową, na której natknęło się na błędy i która działała niepoprawnie. 40 % z nich odwiedzi stronę konkurencji, która będzie działała poprawnie.

2. 25% odwiedzin na stronach mobilnych kończy się kontaktem lub zakupami.

3. 75,6% Polaków korzysta z przeglądarek w telefonach do wyszukiwania informacji. 68,6% wykorzystuje przeglądarki w telefonach do przeglądania bieżących informacji i wiadomości.

4. 1 000 000 użytkowników korzysta z aplikacji mobilnej Allegro. Od 2011 roku do 2012 udział urządzeń mobilnych w zakupach na Allegro wzrósł o 300%!

5. 14,4% właścicieli polskich smartfonów robi zakupy w sklepach mobilnych, a 30% kupuje na aukcjach przy użyciu smartfona.

6. Według szacunków IE Market Research, w 2015 roku wartość transakcji mobilnych w Polsce ma wynieść 9,4 mld $.

7. W 2011 roku w stosunku do 2010 roku przychody z reklam mobilnych wzrosły o 722%!

8. 77,7% Polaków używa smartfonów nie tylko do komunikacji. 83,4 % polskich użytkowników smartfonów, ma swoje telefony zawsze przy sobie – jeżeli zdarzy się, że ich nie mają, to tylko przez przypadek.

9. Mamy już 7 000 000 smartfonów w Polsce. Tylko w ciągu 1-wszych czterech miesięcy tego roku kupiliśmy ich około 1 045 000.

W chwili, gdy czytasz te statystyki, każda z podanych danych jest już z pewnością wyższa.

Bądź "dobrze widziany" w mobile jak najszybciej, zanim wyprzedzi Cię konkurencja!

Ponieważ sytuacja na rynku mobile jest bardzo rozwojowa a wzrost wyszukiwań z urządzeń mobilnych ma bardzo dynamiczny trend wzrostowy (poniższy wykres).
wzrost ilości smartfonów w Polsce


Rys. Wzrost wyszukiwania w obrębie smartfonów w Polsce w latach 2008-2012, źródło 


Chcesz wiedzieć jak wyglądała sprzedaż urządzeń mobilnych w I-wszym kwartale 2013 roku? Sprawdź wyniki 

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie