Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Jeśli wykonujecie Państwo jeden z zawodów zaufania publicznego, taki jak zawód Notariusza, Prawnika, Lekarza lub Geodety, nasza oferta jest skierowana specjalnie do Państwa.

Istnieje szereg zawodów, w przypadku których formy reklamy obostrzone są przepisami prawnymi, a sama promocja w przypadku przedstawicieli tych zawodów jest utrudniona. Firma Messi Design wykonała szereg specjalistycznych stron internetowych. Znamy ograniczenia i możliwości jakie nakładają na Państwa dedykowane urzędy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że również Państwo możecie potrzebować wsparcia na płaszczyźnie reklamy, zwłaszcza internetowej. Możemy zaproponować Państwu zaprojektowanie i wdrożenie profesjonalnej specjalistycznej strony internetowej dopasowanej doskonale do Państwa branży.

Tworzone przez nas strony internetowe są estetyczne, nowoczesne, funkcjonalne, spójne z wizerunkiem firmy, a dodatkowo nie naruszają przepisów prawa ograniczających Państwa możliwości reklamowe. Zapraszamy do współpracy!


Projektujemy, wdrażamy i promujemy:
 

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie