Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Tanie strony internetowe

Jeśli ktoś powie: "Nie ma Cię w internecie – nie istniejesz" zastanów się dwa razy... i przyznaj mu rację. Powiedzenie to nabiera obecnie szczególnego znaczenia.

Według badań CBOS z 2014 roku 63% badanych korzysta z internetu przynajmniej raz w tygodniu.

Jakie ma to znaczenie dla Twojej firmy?

Wniosek jest prosty – zacznij działać. Obecnie posiadanie strony internetowej staje się wymogiem dla firmy, która chce się rozwijać. Prawdopodobnie nie raz myślałeś o założeniu własnej strony, jednak nie miałeś na to czasu lub po prostu uznałeś, że Twoja firma działa wystarczająco dobrze bez potrzeby posiadania strony internetowej. Nic bardziej mylnego...

Tendencje wskazują na nieustanny wzrost liczby osób szukających produktów i usług właśnie w internecie. Zarówno Twoi obecni, jak i potencjalni klienci korzystają z sieci. Zacznij działać nim odejdą do konkurencji, która może działać szybciej niż Ty. Chyba zgodzisz się, że nie podążając z nurtem przemian społecznych prawdopodobnie, prędzej czy później, skażesz swoją firmę na porażkę.

Naszą propozycją dla Ciebie jest stworzenie taniej, indywidualnej strony internetowej w 7 dni!

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych kreacji dla niewielkich przedsiębiorstw, które pragną mieć swoją stronę internetową, lecz nie mogą pozwolić na duży jednorazowy wydatek.

Co możemy Ci zaoferować?
  • przemyślany projekt budowy strony oraz intuicyjną nawigację, z myślą o przyszłym użytkowniku,
  • wysokiej jakości rozwiązania graficzne, pasujące do konwencji strony i branży,
  • zastosowanie nowoczesnych technologii internetowych (PHP/HTML5/CSS),
  • integrację z łatwym w użyciu systemem CMS, dzięki któremu będziesz w stanie samodzielnie zarządzać stroną – dodawać/edytować treści, artykuły, newsy,
  • zgodność ze wszelkimi standardami sieciowym,
  • duży potencjał indeksacji treści w wyszukiwarce Google.

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie