Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Jak działamy

Zbudowanie dobrej i skutecznej strony internetowej to podstawa sukcesu w internecie. Aby zapewnić Państwu i Państwa firmie sukces, musimy zrobić to dobrze od samego początku. Właśnie dlatego potrzebny będzie szereg działań, na które składa się kilka zasadniczych etapów.

Krok I: Rozmowa z klientem - wyciąganie clu 


Pierwszym etapem jest rozmowa z klientem. W czasie rozmowy padną kluczowe pytania takie jak: w jakiej branży Państwo działacie, jaka jest wasza oferta, do kogo chcecie dotrzeć z ofertą  oraz jakim budżetem dysponujecie. Są to fundamentalne pytania, które pozwolą nam dostosować ofertę do Państwa wymagań i możliwości.

Krok II: Analiza fraz kluczowych

W kolejnym etapie przeprowadzimy analizę fraz kluczowych. W internecie, to właściwe słowo jest kluczem do sukcesu. Użytkownicy sieci są coraz bardziej świadomi tego jak funkcjonuje internet oraz w jaki sposób korzystać z wyszukiwarki Google by pozyskać najlepsze wyniki wyszukiwania. My wiemy za to, w jaki sposób przeprowadzić strukturę strony internetowej i jak skonstruować treści, by były one skuteczne. Dobór odpowiednich fraz kluczowych ma więc ogromne znaczenie – wybór ich będzie jednak możliwy dopiero po przeprowadzeniu rzeczonej analizy fraz kluczowych. Z samej analizy dowiadujemy się między innymi jakie słowa cieszą się największą popularnością wśród poszukujących – dzięki temu wiemy jakich słów użyć, a jakie są dla nas bezużyteczne.

Krok III: Analiza konkurencji

Kolejnym etapem jest analiza konkurencji. Wychodzimy z założenia, że można podpatrywać konkurencję, ale nie można jej kopiować. Naszym założeniem jest uczynienie Państwa strony i zawartej na niej oferty jeszcze bardziej atrakcyjnym dla potencjalnego klienta. Jednak aby wiedzieć w jaki sposób podbić rynek, musimy najpierw wiedzieć co oferują „inni”.

Krok IV: Struktura strony internetowej i jej funkcjonalności

Po analizach fraz i konkurencji przychodzi czas na nasze propozycje. To ten etap kiedy proponujemy Państwu strukturę strony internetowej (popartą zazwyczaj makietą) – rozmawiamy o niezbędnych elementach strony i funkcjonalnościach. Strona stronie nierówna – jedni użytkownicy będą potrzebowali logowania, inny systemu komentarzy, jeszcze inni widżetu z kursami walut. Projekty – nawet te tanie – muszą dziś być dostosowane do potrzeb użytkownika. Kiedy ustalone są już wszystkie szczegóły funkcjonalne, przechodzimy do prac graficznych.

Na etapie projektowania graficznego, grafik przedstawia do wyboru gotowe szablony dostosowane do potrzeb Państwa strony. Jeśli żaden szablon nie spełnia wymagań, projektowany jest indywidualny i unikatowy szablon.

Krok V: Wdrażanie projektu

Po zaakceptowaniu struktury, treści, wyglądu strony – projekt przekazywany jest do programisty, który pospina wszystko w funkcjonującą całość. Jeśli będziemy mieli komplet informacji i materiałów od Państwa, strona powstanie w umówionym terminie. Każda zwłoka z dostarczeniem niezbędnych materiałów leżąca po Państwa stronie może spowodować opóźnienie oddania strony internetowej.

Krok VI: Wnioski, oceny, analizy 

Po wdrożeniu sprawdzamy czy strona działa poprawnie i jakie osiąga efekty. Jeśli uznajemy, że jeszcze coś można poprawić, poprawiamy to. Wdrożone odpowiednie narzędzia analiz pozwolą nam ocenić, czy zmiany są pozytywne czy negatywne (choć takich nie zakładamy!). Jest to również narzędzie, które pozwoli nam zyskać satysfakcję z kolejnego dobrze wykonanego projektu.

Naszym celem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy, która przełoży się bezpośrednio na sukces Państwa firmy, marki, produktu. Zespół naszych specjalistów stanowi gwarancję dla Państwa – gwarancję tego, że zyskują Państwo grupę profesjonalistów, którzy zadbają o stronę internetową w najmniejszym szczególe. Zapraszamy do współpracy ! 

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie


Discover creative designs at MESSI Design, just like exciting games at Vavada.