Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Co zyskujesz decydując się na współpracę z nami?

Kompleksowość

Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania. Szanujemy swój czas, więc zakładamy, że Państwo szanujecie swój również. Jeśli na czymś się nie znamy - zlecamy zadania profesjonalistom i to samo oferujemy Państwu - My znamy się na projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych, tworzeniu efektywnych treści, pozycjonowaniu, promocji i szeroko pojętym marketingu.

Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich firm, które nakierowane są na sukces w sieci. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, któe gwarantują sukces. Tym co nas jednak wyróżnia jest  nasza kompleksowość - działamy kompleksowo. Płacisz jednej firmie, która obsługuje Cię marketingowo od A do Z.

Gwarancję jakości

Wybierając firmę Messi Design macie Państwo również gwarancję jakości wykonania. Nasz zespół składa się z grupy wysokowykfalifikowanych specjalistów, którzy posiadają spore doświadczenie w wykonywanym zawodzie. Do Państwa dyspozycji oddajemy grupę grafików komputerowych, copywriterów, programistów, projektantów treści, specjalistów SEO/SEM i menadżerów projektu. 

Atrakcyjną cenę

Rynek marketingu internetowego jest bardzo zróżnicowany. Na rynku lokalnym istenieje sporo firm oferujących podobne usługi - jedne firmy proponują je taniej, inne jeszcze drożej. Firmę Messi Design wyróżnia jednak kompleksowe i profesjonalne podejście do obsługi firm. Wybierając Messi Design otrzymują Państwo doskonały nowoczesny produkt w postaci strony internetowej oraz szyte na miarę usługi pozycjonowania i promocji marketingowej.

Dyskrecję

Gwarantujemy dyskrecję - nie musimy ogłaszać całemu światu, ze wykonujemy dla Państwa marketing. W zależności od tego jaką umowę zawrzemy, możemy zagwarantować pełnię praw autorskich, bez wskazywania na stronie kto jest wykonawcą serwisu. Ponadto, macie Państwo pewność, że wszelkie powierzone nam dane oraz informacje podane w zaufaniu, nie wyjdą poza ściany naszego biura.

Partnera w biznesie na długie lata

Fakt, iż zdecydowali się Państwo na współpracę z nami dowodzi, że szukają Państwo doświadczonej i kompetentnej firmy. Tacy właśnie jesteśmy. To, że wykonamy dla Państwa stronę internetową nie musi oznaczać jednorazowego zlecenia. Jeśli wyrażą Państwo zainteresowanie obsługą stałą, dzięki której stronę będziemy stale rozwijać i dostosowywać do zmieniających się trendów, mogą Państwo zyskać znakomitego partnera biznesowego w postaci firmy Messi Design. 

 

Zainteresowany ofertą? - Zostaw kontakt do Siebie